• Новак
BESPORTBLE Унисекс Бебе Бања Пешкир Дише Маскирани Абсорбента Крпа Една Големина за Новородено Бебе и Деца (Боја 1) 60x60cm

BESPORTBLE Унисекс Бебе Бања Пешкир Дише Маскирани Абсорбента Крпа Една Големина за Новородено Бебе и Деца

DEN 333.36

Достапност
Достапно за нарачка

Високо - квалитетни и високо - absorbency материјали може да се направи вашите деца сува брзо и чувајте ги на топло, удобно да се носат по капење и пливање.Прекрасната худ спречува бебе од фаќање на ладно по капење.Помеки, удобна и лесна текстура ќе донесе удобноста на вашиот детето кожата.Тоа може да се користи не како нормален bathrobe крпа, но исто така и како дожд poncho кога игра на плажа и базен.Нашите крпи имаат маскирани дизајн со цртани моделите, давајќи им на децата среќна искуство и прекрасен изглед.Опис Унисекс Бебе Бања Пешкир Дише Маскирани Абсорбента Крпа Една Големина За Новородено Бебе И Деца.Карактеристики - Материјал : Полиестер - Големина На : Ca. 23. 62 X23. 62inch Пакет Вклучувајќи 1 x Бања Пешкир.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат