• Новак
10pcs Бели Нокти Бафер Блок 4 Начин Професионални Нокти Датотеки и Бафер Помине Пескарење Алатки за Гел на Природни доградба на Акрилни Нокти

10pcs Бели Нокти Бафер Блок 4 Начин Професионални Нокти Датотеки и Бафер Помине Пескарење Алатки за Гел на

DEN 131.76

Достапност
Достапно за нарачка

Без разлика дали сте аматер помине ентузијаст или салон manicurist, овие нокти датотека блокови се лесни за употреба, се користи пред да аплицираат за лак или за нега на ноктите.Направени на безбедни, квалитетни и еластична сунѓер, тоа може да се користи за долго време.големина : 9.5 cm x 2.4 cm x 2.4 cm /3.8 инчен x 0.9 инчен x 0.9 инч.Мал и лесен, можете да ги понесете со вас надвор и за да бидат во можност да утврдат скршени или оштетени помине во движење.Ноктите алатки за педикир или нокти, може да се користи во ноктите салони, облекување соби или дома.Пакување : 10pcs помине бафер блок.Пакување : 10pcs помине бафер блок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

Материјал : 600 DОксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, Lсива,Дсива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден �

DEN 1994.40