• Новак
Ирвин Speedbor 88806 3/8 Speedbor 2000 Стандард Должина Рамни Дрвени Малку Здодевен

Ирвин Speedbor 88806 3/8 Speedbor 2000 Стандард Должина Рамни Дрвени Малку Здодевен

DEN 482.64

Достапност
Достапно за нарачка

Сино-Мило точка и најсовремена за побрзо чип отстранување - 4x побрзо од стандардните лопата битови.Двојно сечење втори писарот надвор од дупката намалување збег. 10% поголем месо тело за дополнителна издржливост.Линискиот хексадецимален месо тело спречува лизгање во вежба чак или малку проширување.Одговара на сите стандардни брзи промени chucks.Ирвин Speedbor 88806 3/8" Speedbor® 2000 Стандард Должина Рамни Дрвени Малку Здодевен - 10 ПАКЕТИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MOMOKY Копија 1895 Г-S-Морган Долар Позлата Сребрена Монета-Реплика U. С Старите Оригинални Пред Морган Комеморативна

Моделите на монети се изработени од кои се однесуваат на вистински историски материјали.Ние продаваме �

DEN 1182.96