• Новак
Екстра Мек Силикон Лице Scrubber и Рачно Чистење на Лицето Exfoliating Лицето Измијте Чистење со Четка Шминка, Порите, Акни, Blackheads Почиста Exfoliator Чистење Loofah за Сите Типови на

Екстра Мек Силикон Лице Scrubber и Рачно Чистење на Лицето Exfoliating Лицето Измијте Чистење со Четка Шминка,

DEN 114.48

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет 100 проценти силикони лицето измијте scrubbers длабоко во кожата и да разлиствам на кожата.Чисто силиконски лице нерамни подлоги препорачува за чувствителна, сува, нормална и мрсна кожа.Четки за перење чистење и exfoliates на кожата помазна и светли изглед.Чистење и масажа ја подобрува циркулацијата на крвта & омекнува кожата подобро да го апсорбира производи за нега на кожата.Рачката овозможува удобно уште цврст стисок на силикон чистење на лицето loofah и гума сунѓер.Тенка влакната длабоко се чистат порите, ги отстранува масло и exfoliates вашата кожа.Дебела влакната масажа на кожата и подобрување на протокот на крв за блескава изглед.Мека и нежна четка за вашето бебе е бања.Висок квалитет со силиконска материјал - Супер меки на вашата кожа.roochaa силикони четка е мал и лесен.Нема остатоци по употребата и суши брзо.Го носат во вашата торба за каква било употреба.Тенка влакната длабоко се чистат порите, ги отстранува масло и exfoliates вашата кожа.Дебела влакната масажа на кожата и подобрување на протокот на крв за блескава look Soft и нежни четка за вашето бебе е bath High-квалитет со силиконска материјал - Супер меки на вашата кожа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат