• Новак
CONVATEC AllKare Заштитна Бариера Избрише, Кутија: 100

CONVATEC AllKare Заштитна Бариера Избрише, Кутија: 100

DEN 622.80

Достапност
Достапно за нарачка

CONVATEC.Кутија : 100. Не-вода растворлив во формула за заштита на кожата.Обезбедува бариера филм слој на кожата под ленти, кожата бариери/обланди, лепила, и hydrocolloid преливи да помогне да се заштитат против иритација, excoriation и лепило start-up.SQB037444. Не-вода растворлив во формула за заштита на кожата.Обезбедува бариера филм слој на кожата под ленти, кожата бариери/обланди, лепила, и hydrocolloid преливи да помогне да се заштитат против иритација, excoriation и лепило start-up.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат