• Новак
Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир & Тешки Тока. Модифицирани Cinch Јака за Нежно & Ефективн

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници тренери, оваа јака е претпочитан бидејќи тоа овозможува нежна, но исклучително ефикасна обука знак.Вашето куче ќе ви се заблагодарам (веројатно со кученце бакнежи)!.Се препорачува од Страна на Обучувачи : за Разлика од традиционалните задави јаки кои користат неконтролирана сила на Силни Шепа утлегар-стил јака ви овозможува да нежно контрола на вашето куче на поводник.Нема Повеќе Влечење : Моќниот Шепа утлегар јака е безбедно и ефикасно, додека се користи во вашето куче тренинг. ● Нежна и ефективна обука алатка.Нашата мисија е да се изгради висок квалитет куче производи кои овозможуваат бескрајни авантури за вас и вашиот четири нозе семејство. ● Двојки како Стандард Јака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Симпатична Тоалет Седиште Мат, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Туш Соба, Тоалет;Хотел;Дома;Автомобилската

Производот се мие и во машина перат, и stickiness не е нарушена по перење.Производот е electrostatically атипичен, кој�

DEN 118.56

DONBODUX LED Кошарка Обрачот Светилки,Далечински Управувач Кошарка Светла,16 Промена на Бојата со Себе,Водоотпорен,Супер-Светли

Лесен за инсталација : Овој флексибилен кошарка обрачот светлина им овозможува да се наведнувам, или фо�

DEN 431.76