• Новак
PDGJG DY216 Автомобил Батеријата Тестер 12V Батерија Метар Автомобил Батеријата Оптоварување Тестер 100-1700 ЦЦА Полнење, Индикаторот за Дигитален Батеријата Аналитичар

PDGJG DY216 Автомобил Батеријата Тестер 12V Батерија Метар Автомобил Батеријата Оптоварување Тестер 100-1700

DEN 4910.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : Возило Батеријата Тестер.батеријата тестер : 12 V.работен напон : DC 9v да 18v.кабел должина : 850mm.моторот ѕвезда-up оптоварување тест,полнење систем тест.Тип : Возило Батеријата Testerbattery тестер : 12 Vworking напон : DC 9v да 18v CCA : 100-1700 DIN : 100-1000 EN : 100-1700 IEC : 100-1000 Jl S : треба да се споредуваат ЦЦА со tableengine ѕвезда-up оптоварување тест : yescharging систем тест : yesdisplay батеријата внатрешна отпорност : yesdisplay ohmsdisplay батеријата напон : приказ voltsdisplay состојбата на батеријата : приказ symbolreverse поларитетот заштита : yesdetects и прикажува лошо мобилен : yesloose доведе детекција : yesinternal единица за конверзија EN,EIC,DIN : yesoverload заштита на влезен напон : yes LCD : yescable должина : 850mm Packing листата : 1x Tester Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3 см мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56