• Новак
ЧИСТА ТУШ РЕФИЛ 60OZ

ЧИСТА ТУШ РЕФИЛ 60OZ

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд Име : Чисти Туш.Тип на производ : Слив Када и Плочка Почиста.Ја елиминира сапун ѓубриња и тврда вода депозити; Не за чистење, миење, гасови, хлор или кајгана. 1 Шише 60 мл.Чувајте ги вашите када и туш беспрекорен без сите работат со Чиста Туш Секојдневно Туш Почиста Рефил, 60 fl мл.Овој моќен чистач спречува сапун ѓубриња, тврда вода start-up и mildew дамките од формирање, со блага формула која никогаш не е тешко на површини.Чиста Туш е направена без кајгана или амонијак-слободен формула, без груби абразиви дека може да нула порцелан, стакло, хром или керамички материјали.На почисто оди на работа на контакт, елиминирање на потребата за чистење.Секојдневно туш спреј refills направете го тоа лесно да се задржи вашата бања чисти.За да го користите, едноставно истурете содржината на рефил сад во оригиналната Чисти Туш Секојдневно Туш шише и да го замени предизвика sprayer.Само спреј и одиме подалеку а тоа се чисти за вас.За најдобри резултати, ќе се применуваат решение на влажни површини, како што се плочка, завеси, стаклени врати и када површини.Секоја бања почиста рефил шише содржи 60 fl мл; Чисти Туш спреј шишиња се продава одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76

MOMOKY Копија 1895 Г-S-Морган Долар Позлата Сребрена Монета-Реплика U. С Старите Оригинални Пред Морган Комеморативна

Моделите на монети се изработени од кои се однесуваат на вистински историски материјали.Ние продаваме �

DEN 1182.96