• Новак
21-от Век Модел 120 Fiberglass Kerosene Грејач Фитил

21-от Век Модел 120 Fiberglass Kerosene Грејач Фитил

DEN 360.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет на памук.Графит обложен fiberglass.Повеќе поставите линии.Пакет Димензија : 11.0" L x 6.5" W x 0.5" Х 21-от Век е Fiberglass Kerosene Грејач Фитили се направени од графит обложен fiberglass, засилен крпа бенд и највисок квалитет на памук.Фитил Модел 120 одговара на Топлина Колега 450, 600 E, Teknika TKH 1000 E, TKH 1000 EU, TKH 1010 E, Топло Колега 600 EW, DK600 E, DK670 E, DK4200 A и повеќе Контактирајте со нас за слободни крстот референца на табелата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DONBODUX LED Кошарка Обрачот Светилки,Далечински Управувач Кошарка Светла,16 Промена на Бојата со Себе,Водоотпорен,Супер-Светли

Лесен за инсталација : Овој флексибилен кошарка обрачот светлина им овозможува да се наведнувам, или фо�

DEN 431.76

MOMOKY Копија 1895 Г-S-Морган Долар Позлата Сребрена Монета-Реплика U. С Старите Оригинални Пред Морган Комеморативна

Моделите на монети се изработени од кои се однесуваат на вистински историски материјали.Ние продаваме �

DEN 1182.96