• Новак
MECCANIXITY се Повлече Синџир вклучување-Исклучување на Брзина Замена ZE-109 за Тавански Вентилатор Светилка Светлина Јасно Бронза Пакување од 2

MECCANIXITY се Повлече Синџир вклучување-Исклучување на Брзина Замена ZE-109 за Тавански Вентилатор Светилка

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Конечно повлече надолу за да се види дали тоа ќе падне.Бидете сигурни за снимање на позицијата на сите жици пред отстранување на старите switch.Прилагодлива Должина - Префрлете се доаѓа со 120mm се повлече синџир должина, може да се намали саканата должина на синџирот за инсталација.Ова е On-Off Брзина се Префрлите на Контрола се Повлече Синџир Switch Замена за домашни апликации, најмногу се применува за Таванот Фанови, Ѕидни Светилки, Кабинет Светлина.Конечно повлече надолу за да се види дали тоа ќе падне.Она што треба да го забележи?Бидете сигурни за снимање на позицијата на сите жици пред отстранување на старите switch.Што ќе добијам?Име на производ : Тавански Вентилатор Switch Model : ZE-109 Function : ON/OFFElectrical Оценка : 3А 250 VAC/6 A 125 VACMaterial : Пластични, Copper Color : Clear, Bronze Tone Wire должина : 8mm Overall Големина : 31x23x17mm(L*W*H)Орев големина : 12x11mm(D*L)Пакет Содржина : - 2 x Повлече Синџир Switch Are има некои предности на производот?Прилагодлива Должина - Префрлете се доаѓа со 120mm се повлече синџир должина, може да се намали саканата должина на синџирот за инсталација.Расклопување на прекинувачот директно, наместо на сечењето на старите switch колото , pry исклучување на горниот и долниот капак и се повлече од жица, а потоа да инсталирате нов switch.Само внеси ја нишка главата во нишката дупка и да ја поправите тоа.Главната Боја : Clear; Материјал : Пластични, Бакар; Контрола на Брзината : /ИСКЛУЧУВАЊЕ; Модел : ZE-109; Електрични Оценка : 3А 250 VAC/6 A 125 VAC; Жица Должина : 8mm; Сертификати : УЛ одобрени (САД) - АДС уверение (Канада).Како да се користи ?Расклопување на прекинувачот директно, наместо на сечењето на старите switch колото , pry исклучување на горниот и долниот капак и се повлече од жица, а потоа да инсталирате нов switch.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76

Baiko Скролувајте Тркала, Тастатура и Глушец Додатоци Игри Глувчето Глувци Врти Скролувајте Тркало Макара Поправка

★Пластичен материјал ★1 PC Копчето на Глувчето Тркало ★Пакување големина : прибл.10x10cm / 3.94x3.94in ★Компатиб

DEN 837.84

MOMOKY Копија 1895 Г-S-Морган Долар Позлата Сребрена Монета-Реплика U. С Старите Оригинални Пред Морган Комеморативна

Моделите на монети се изработени од кои се однесуваат на вистински историски материјали.Ние продаваме �

DEN 1182.96

DONBODUX LED Кошарка Обрачот Светилки,Далечински Управувач Кошарка Светла,16 Промена на Бојата со Себе,Водоотпорен,Супер-Светли

Лесен за инсталација : Овој флексибилен кошарка обрачот светлина им овозможува да се наведнувам, или фо�

DEN 431.76