• Новак
xiaolajiao Чевли Екранот Стои, 6 КОМПЈУТЕРИ Лебди Акрилик Патики Полиците во Собата, Ѕид-Монтирани Чевли Багажник, Погоден за Колекција Патики или Чевли Кутија

xiaolajiao Чевли Екранот Стои, 6 КОМПЈУТЕРИ Лебди Акрилик Патики Полиците во Собата, Ѕид-Монтирани Чевли Багажник,

DEN 1478.40

Достапност
Достапно за нарачка

Прикажување на Вашите Чевли : Можете да ги преземе оние уникатни чевли надвор од кутијата и да им покажеме на сите со нашите Лебди Чевли се Прикаже Полици.Лесен за Инсталација : Лебдечки Чевли се Прикаже Полици лесно може да се инсталира со завртки вклучени во пакетите.Голема Издржливост : Нашата Лебди Чевли се Прикаже Полици имаат голема издржливост, бидејќи тие се направени од издржлив на доградба на Акрилни материјали.Широк Апликации : Лебдечки Чевли се Прикаже Полица може да бидат поставени за повеќето големини на чевлите.И тоа, исто така, може да биде ставен на други работи што сакате да ги покажете.Задоволство Гарантира : Без разлика на тоа каков вид на проблем ќе наидете, обратете се кај нас и ние ќе се реши што е можно поскоро.Опис : Нашите Лебди Чевли се Прикаже Полици се направени од високо-квалитет на доградба на Акрилни материјали, кои се издржливи и долготрајни.Можете да ги преземат тие уникатни чевли надвор од кутијата и да им покажеме на сите со нашите Лебди Чевли се Прикаже Полици.Тие се лесни за употреба и инсталирање.Карактеристики : 1. Направени од високо-квалитет на доградба на Акрилни материјали, издржливи и долготрајни.2. Лесно може да се инсталира со завртки вклучени во пакетите.3. Прикажување на вашите омилени чевли на ѕидот и може да ги красат ѕидовите на вашиот дом.Спецификации : Име : Патики Акрилик Shelves Material : Acrylic Available бои : транспарентни, црна, white Size : за 20*4*7.6 cm/7.87*1.57*2.99 во.Дебелина 4mm Net тежина : околу 420g (сет од 6)Пакување Листа : 6*Акрилна Shelves12*Screw12*Проширување Tubes Note : ве Молиме овозможи мало tolerances во големината поради рачни мерења на локации, и осветлување во фотографија може да резултира со разлика во боја отколку во реалниот живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MOMOKY Копија 1895 Г-S-Морган Долар Позлата Сребрена Монета-Реплика U. С Старите Оригинални Пред Морган Комеморативна

Моделите на монети се изработени од кои се однесуваат на вистински историски материјали.Ние продаваме �

DEN 1182.96