• Новак
Целосна Лесно Суд Кошарка Означување на Матрицата за Полнење | Вклучува Бела Боја | произведено во САД

Целосна Лесно Суд Кошарка Означување на Матрицата за Полнење | Вклучува Бела Боја | произведено во САД

DEN 4056.00

Достапност
Достапно за нарачка

СРЕДНО УЧИЛИШТЕ РЕГУЛАТИВА - 39' 6" широк во основни и 21 " од backboard на врвот на копчето.БРЗО И ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ НА! - Нашите матрицата е многу Едноставна и "Лесно" да се користи!Само 3 главни парчиња подготвени да нокаутирам.Едноставно се одвиваат вашиот матрицата во место, и да почне сликарство!Спреј време да се Игра време во помалку потоа еден час!.КОРИСТЕТЕ ПРЕВРТЕНА РАЗГОЛУВАЊЕ БОЈА - имаме тестирани многу методи за цртање линии со нашите stencils.Најефективниот метод е користење на превртена разголување боја.Оваа боја се работи најдобро за бетон и асфалт и може да се купат во секој дом продавница.Нашите превозот кутија двојки како Goof Доказ Спреј Кутија која ќе се користи за да се одржи одредување на матрицата и тоа се елиминира било overspray добивање на вашиот суд.Оваа Матрицата Комплет доаѓа со две лименки од БЕЛАТА превртена разголување боја.СÈ што ВИ ТРЕБА - Нашите комплет не skimp на квалитет.Ние сме размислувале на тоа сите!Вклучува : Копче (1 Парче), Слободно Фрли Линија (1 Парче), Точка 3 Линија (1 Парче), Блокови, Водичи за Мерење, Plumb боб, Goof Доказ Спреј Кутија, ВКЛУЧУВА БЕЛА БОЈА, и едноставно, но детални инструкции, така можете да добиете вашиот проект направено во ниеден момент!Ако имате било какви прашања во врска постави или некој од нашите производи, слободно контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76

DONBODUX LED Кошарка Обрачот Светилки,Далечински Управувач Кошарка Светла,16 Промена на Бојата со Себе,Водоотпорен,Супер-Светли

Лесен за инсталација : Овој флексибилен кошарка обрачот светлина им овозможува да се наведнувам, или фо�

DEN 431.76