• Новак
Suoman 3-Пакет за Нови Фосилни Жените Генералот 5E 42mm Екран Заштитник, 2.5 D 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник за Фосилни Жените Генералот 5E 42mm Smartwatch

Suoman 3-Пакет за Нови Фосилни Жените Генералот 5E 42mm Екран Заштитник, 2.5 D 9H Цврстина Калено Стакло Екран

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за НОВИ Фосилни Жените Генералот 5 E 42mm Smartwatch, Покривање на Целиот екран осетлив на допир,. 【Производ Материјал】висок квалитет 9 H цврстина стакло, заштита од случајно scuffs и гребнатини со нож, копчиња и други тешко објекти. 【Карактеристики на производот】2.5 d целосна покриеност екран заштита / HD јасно гледање искуство / меур-free / анти-отпечатоци / лесно да се инсталира. 【Комплет Содржи】стакло екран заштитник,*3, инсталирајте за полнење*3. по продажба на услуги картичка*1. 【По продажба на Услуги】ако имате било какви прашања или производ проблем, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе направиме најдобра услуга за вас.Компатибилен модел : Совршено се Вклопуваат за НОВИ Фосилни Жените Генералот 5 E 42mm Smartwatch ★Функција и Карактеристики ★ Меур-Слободно : лесен за инсталација и нема меур или други лош ефект на Анти-отпечатоци : отпечатоци од прсти брзо ќе исчезне автоматски во заштитно стакло.2.5 D цел Екран Покриеност : сите нови производ со целосно покривање на екранот, вклучувајќи го екранот и куќиштето.целосна заштита, не влијаат на допир.Направи со висок квалитет индустрија-одделение 9h цврстина стакло, заштита од случајно scuffs и гребнатини со нож, копчиња и други тешко објекти HD Јасно : 0.25 mm дебелина / 99% транспарентност, hydrophobic, анти-нафта и анти-отпечатоци слој, ви обезбедува со кристално јасна гледање искуство. ★Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производ, инсталација или употреба на процесот.Diruite ќе направи најдобра услуга за вас, се додека не го реши вашиот проблем★.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

Материјал : 600 DОксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, Lсива,Дсива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден �

DEN 1994.40