• Новак
Sodaxx A4 Уметници Следење на Хартија - 75 Листови Проѕирен Vellum Хартија за Уметност и Занаети Молив, Маркер и Мастило - Трага Слики, Скицирање, Прелиминарната Цртање 32LB/ 50G

Sodaxx A4 Уметници Следење на Хартија - 75 Листови Проѕирен Vellum Хартија за Уметност и Занаети Молив, Маркер

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќекратна Употреба, Може да се користи за да се скица, нерешено, трага, слој, премногу, точни бројни парична казна и за комерцијална уметност користи, итн.Висок Квалитет - Лесни непречено следење на пергамент хартија со високо ниво на транспарентност и фино текстура површината.Се Креативни! - Уметникот следење на хартија е одлична за следење на влошки, боење проекти, креативни покани, картичка вметнување ткиво, фото облоги, scrapbooking, цртежи, скици, занаети и други креации.Високо Компатибилни - Одлично за скицирање на различни медиуми, вклучувајќи молив, пенкала, маркери, јаглен, пастели и мастило.Ве молиме имајте на ум : овој труд не е погодна за печатење.Секој комплет Вклучува : 75 компјутери A4 (8-1/4" x 11-3/4") Следење на Хартија.Материјал : 50gsm Следење на Хартија.Повеќекратна Употреба, Може да се користи за да се скица, нерешено, трага, слој, премногу, точни бројни парична казна и за комерцијална уметност користи, итн.Висок Квалитет - Лесни непречено следење на пергамент хартија со високо ниво на транспарентност и фино текстура површината.Се Креативни! - Уметникот следење на хартија е одлична за следење на влошки, боење проекти, креативни покани, картичка вметнување ткиво, фото облоги, scrapbooking, цртежи, скици, занаети и други креации.Високо Компатибилни - Одлично за скицирање на различни медиуми, вклучувајќи молив, пенкала, маркери, јаглен, пастели и мастило.Ве молиме имајте на ум : овој труд не е погодна за печатење.Секој комплет Вклучува : 75 компјутери A4 (8-1/4" x 11-3/4") Следење на Хартија.Материјал : 50gsm Следење на Хартија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DONBODUX LED Кошарка Обрачот Светилки,Далечински Управувач Кошарка Светла,16 Промена на Бојата со Себе,Водоотпорен,Супер-Светли

Лесен за инсталација : Овој флексибилен кошарка обрачот светлина им овозможува да се наведнувам, или фо�

DEN 431.76

Baiko Скролувајте Тркала, Тастатура и Глушец Додатоци Игри Глувчето Глувци Врти Скролувајте Тркало Макара Поправка

★Пластичен материјал ★1 PC Копчето на Глувчето Тркало ★Пакување големина : прибл.10x10cm / 3.94x3.94in ★Компатиб

DEN 837.84

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76