• Новак
Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж Дефиниција Мерење Алатка Пластични Нацрт Владетели

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

DEN 246.48

Достапност
Достапно за нарачка

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создаде фасцинантен модели!✨Мулти-цел : Дали вие сте уметник, студент, моделот на одлуки или дизајнер, овој владетел е добар помошник за вашата работа или студирање; тоа може да помогне во развојот на вашиот сопствен рачно вештини и имагинација.Лесни, трајни, и лесно да се носат. ✿【Polyfunctionality Владетел】 : Мулти-функција мерење на обем може да ги привлече потребните графика, Како : Protractor скала, Y гајтанот, Функција за цртање слот, Круг дупка со радиус марка, X гајтанот, Polygonal дупка, Круг лак, Краток подготвени жица слот, Активни краток владетел, Parallelogram, Изградена-во триаголник владетел, Овална дупка, Straightedge, итн.✿【Високо-квалитетни Материјали】 : Направен од високо-квалитетна пластика. ✿【Различни Модели】 : 14 геометриски фигури на различни форми се ставени на еден владетел, кој е многу удобен за носење, може да ги исполни вашите различните потреби во секојдневна употреба и е погодно за мерење.На транспарентен материјал овозможува не да ги игнорираат некои важни броеви или зборови кога цртање.✨Polyfunctionality Владетел : Мулти-функција мерење на обем може да ги привлече потребните графика, Како : Protractor скала, Y гајтанот, Функција за цртање слот, Круг дупка со радиус марка, X гајтанот, Polygonal дупка, Круг лак, Краток подготвени жица слот, Активни краток владетел, Parallelogram, Изградена-во триаголник владетел, Овална дупка, Straightedge, итн.Specifications Product Тежина : 50 GProduct Големина : (L x W x H) 20 × 9 × 1cm / 7.✨Разни Модели : 14 геометриски фигури на различни форми се ставени на еден владетел, кој е многу удобен за носење, може да ги исполни вашите различните потреби во секојдневна употреба и е погодно за мерење. ✿ 【Мулти-цел】 : Дали вие сте уметник, студент, моделот на одлуки или дизајнер, овој владетел е добар помошник за вашата работа или студирање; тоа може да помогне во развојот на вашиот сопствен рачно вештини и имагинација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76