• Новак
Sur-Печат, Inc. Teadit 90008347GR2500 Спирала Рана Заптивка, 8 Цевка, Класа 2500 Прирабници, 347SS Windings, Флексибилни Графит за Апликации со Топлинска Велосипедизам и Притисок Варијаци

Sur-Печат, Inc. Teadit 90008347GR2500 Спирала Рана Заптивка, 8 Цевка, Класа 2500 Прирабници, 347SS Windings,

DEN 2234.40

Достапност
Достапно за нарачка

ASME B16.20 Дихтунзи за ASME B16.5 Прирабници / Класа 2500. Центрирање прстен точно ја лоцира заптивка на страната на лицето, обезбедува дополнителни радијална сила, и делува како компресија граничник.Спирала ликвидација (запечатување елемент) се состои од метал и мека додатен материјал.Температурата опсег (F) : -320 850 Степени.Издржливи; лесна инсталација и отстранување.Спирала Рана Заптивка, 8" цевка големина, 2500# класа прирабница, 347 SS windings со Флексибилни Графит Додатен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56