• Новак
Вино Стакло Багажник, Домаќинство, Железо Модерна Вино Стакло Рек Закачалка Stemware Виси Организатор Носителот Декорација Кујна Чување на Материјали за Бар, Кујна(Мо?

Вино Стакло Багажник, Домаќинство, Железо Модерна Вино Стакло Рек Закачалка Stemware Виси Организатор Носителот

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Домот Вино Стакло Носителот 1. Вино стакло носителот може да додадете софистициран стил на вашата кујна или трпезарија.Домот вино стакло носителот може да се откажам различни големини или видови на вино, чаши и чаши.Да Зачувате Простор 2. Ви нудиме уредни и модерен стил кујна, кабинет или мини бар.Нашето вино стакло рек користење на просторот под вашиот кабинет како складирање на вашите чаши вино, кој ги зема мал простор.Вертикална Виси Чаша Носителот 3. Вертикална виси чаша носителот, лесно воздушно сува купот, направен од високо‑квалитет на железо материјал, долг животен век.Наопаку Дизајн 4. Главата надолу дизајн спречува прашината од паѓање во чаша, да се обезбеди почиста употреба.Производ Големина : Прибл. 30.5 x 16.5 cm/12 x 6.5 во.Лесно да се Размонтираат 5. Флексибилни инсталација метод, едноставни и остварливи, лесно да се размонтираат, лесно да го инсталирате, погоден за повеќето кабинети.Спецификација : Предмет Тип : Чаша Вино Rack Материјал : Железо : Прибл. 250g/8.8 мл Производ Големина : Прибл. 30.5 x 16.5 cm/12 x 6.5 во Функција : наопаку Виси Чаша Носителот на Чување : Може да се сместат 8 чаши Пакет Листа : 1 x Чаша Вино Решетката 2 x Завртка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Item Type:
Wine Glass Rack
Material:
Iron
Weight:
Approx. 250g/8.8oz
Product Size:
Approx. 30.5 x 16.5cm/12 x 6.5in
Function:
Upside Down Hanging Cup Holder
Storage:
Can store 8 cups
Package List:
1 x Wine Glass Rack :
2 x Screw :
Note:
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

DONBODUX LED Кошарка Обрачот Светилки,Далечински Управувач Кошарка Светла,16 Промена на Бојата со Себе,Водоотпорен,Супер-Светли

Лесен за инсталација : Овој флексибилен кошарка обрачот светлина им овозможува да се наведнувам, или фо�

DEN 431.76