• Новак
Koziol Тоа Торба Шамија Закачалка, Космосот Црна

Koziol Тоа Торба Шамија Закачалка, Космосот Црна

DEN 367.20

Достапност
Достапно за нарачка

има марами, врски и ремени.виси на гардероба шини или палто со куки.може да се комбинира со друга организаторот.Произведени во Германија.Дизајн : сре* Дизајн, Aschaffenburg.На ТОА ТОРБА зема класичен шопинг торба на целиот ново ниво, каде што успешно tames сите оние своеволен модни додатоци кои предизвикуваат постојано нередот.Од сега па натаму, тоа е за сите во торба!Јазол знаци ќе исчезне од марами, neckties нема да браздата, и ремени ќе престане snaking околу во преполната фиоки.Сè drapes благодатно на ТОА ТОРБА како што виси удобно внатре гардероби и на грбот стои на сите големини.Она што е уште поважно, близнаци може да биде суспендирана од knob на својата база.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48