• Новак
LoveinDIY 40pcs 60/8 65/9 70/10 75/11 Игли за Шиење за домаќинство Машини за Плетење

LoveinDIY 40pcs 60/8 65/9 70/10 75/11 Игли за Шиење за домаќинство Машини за Плетење

DEN 221.52

Достапност
Достапно за нарачка

Универзална машина за шиење игли, може да се користи за везови и декоративни крои.Нема.10 и Број 11 машина за шиење игли, погодна за средни тенка ткаенини, како што се маици, суичери ткаенина.Погоден за домашни и старомодно машини за шиење употреба.Нема.8 и Број 9 машина за шиење игли, погоден за тенки материјали, како свила ткаенини.Не е погоден за индустриски машини употреба.Опис : - Универзална машина за шиење игли, може да се користи за везови и декоративни крои - Број 8 и Број 9 машина за шиење игли, погоден за тенки материјали, како свила ткаенини. - Број 10 и Број 11 машина за шиење игли, погодна за средни тенка ткаенини, како што се маици, суичери ткаенина. - Погоден за домашна и старомодно машини за шиење use - Не е погоден за индустриски машини use Specification : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Тип : 60/8, 65/9, 70/10, 75/11 - Дијаметар : 60/8, 65/9 : Прибл. 0.75 мм - 70/10, 75/11 : Прибл. 0.83 mm Package Вклучува : 40 Парчиња Машина за Шиење Игли( Секој Тип 10 Парчиња)Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на �

DEN 580.56

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

Материјал : 600 DОксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, Lсива,Дсива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден �

DEN 1994.40