• Новак
PRAKI Херметички Храна Садовите за Складирање, 17 Пакет Канистри Сетови за во Кујна, BPA Free Пластични Кујна и Провизии Организација Контејнери за Житарки, Брашно, Шеќер,

PRAKI Херметички Храна Садовите за Складирање, 17 Пакет Канистри Сетови за во Кујна, BPA Free Пластични Кујна

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Високото Чување Капацитет : PRAKI херметички храна садовите за складирање поставите доаѓа 3 Високи Контејнери (За 2,8 L /11.83 чаши), 3 Големи Контејнери (2 L /8.45 чаши), 8 Средни шеќер контејнери (1.4 L /5.92 чаши), 3 Мали Контејнери (0.8 L / 3.38 чаши), овие херметички провизии контејнери доаѓаат во широк спектар на форми и големини за сите ваши складирање потреби.Нема Повеќе Хаос : Ова PRAKI житни контејнер поставен има пластовидно дизајн и транспарентно стакло проширува просторот поглед ефект, заштеда на простор во вашиот провизии фрижидер, замрзнувач или кабинети за подобро кујната провизии организација.Нема Истекување : Нашите провизии организација и садовите за складирање имаат 4 двострано-заклучување капаци со силиконски заптивка, што резултира во водонепропусен херметички печат, совршен за задржување на течности како што е вода, сок, супа, и повеќе, со цел вашата храна свежа и избегнување на непотребни отпад.Да нема Забуна : Освен за 17 КОМПЈУТЕРИ брашно и шеќер контејнери, исто така ќе примате 24 парчиња етикети, која ќе ви помогне никогаш не се збуни брашно со шеќер во прав или прашок за пециво со сода бикарбона.Премиум Материјал : Нашите житни контејнери за складирање собата е направен од високо квалитетни материјали, BPA-free, не содржи штетни материи.Овие херметички житни садовите за складирање се совршен за чување на шпагети, печење материјали, житарици, брашно, шеќер, овес, тестенини, кафе, чај, овошје, јатчесто овошје и други суви материи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56