• Новак
YunLeJP Безжичен Полнач 15W Чи-Уверение за Брза Безжична Полнење Подлога Безжичен Полнач Компатибилен со iPhone 11/11 Про Max/XS MAX/XR/XS/X/8, Samsung Галакси S10/S9/S8, AirPods Про (Бела)

YunLeJP Безжичен Полнач 15W Чи-Уверение за Брза Безжична Полнење Подлога Безжичен Полнач Компатибилен со iPhone

DEN 780.00

Достапност
Достапно за нарачка

? Безбедно Заштита и Креативни Ладење Дизајн? : Полнење со максимална заштита.Креативни ладење отвори во основата на Чи безжични полнење подлога пониски полнење температура која се избегнува загреана пластика мирисаат со другите полначи.Други дизајн карактеристики вклучуваат user-friendly ниско-клуч noiseless LED светло на индикаторот за олеснување на ноќното употреба или при спиење.Вклучува вградена заштита од прегревање, што преполнувањето, и краток-кола. ?Брз Безжичен Полнач За Телефон? : Пазарот-водечки брз безжичен полнач. 15 W максимална излезна за i Phone 11/11 Pro/11 Pro/i Phone Xs Max /Xs /Xr /X /8 /8 Плус. 10 W максимална излезна за Samsung Галакси Забелешка 10+(10 про)/Забелешка 10/S9/S9+/Забелешка 9/Note 8/S8/S8 плус/S7/S6 Работ+/S10/S10+/S10 E (Потреби КК 2.0/3.0 AC адаптер за брзо полнење). ?Случај-Friendly и Преносни? : Посебен случај-friendly дизајн, оваа станица за полнење може да компатибилен со повеќето случаи до 6mm дебела (со исклучок на метал или магнетни предмети), кој најчесто безжичен полнач на пазарот може да се само компатибилни со случаи до 4mm дебели.Стилски и модерен ултра-тенок тело наменети за преносливост.Лесно се вклопува на десктоп и nightstands или во вреќи или фиоки за средена, on-the-go полнење. ?Трета Страна Случај Пријателски & Ултра-тенок? : Овој безжичен полнач е компатибилен со повеќето телефон случаи со дебелина до 6mm (метал или магнетни додатоци ќе влијаат на полнењето).Нашите полнење подлога е само 0.3 инч во дебелина, и вклучува контрола на температурата систем и вентилација дупки се обезбеди кулер, но поефикасно полнење. ?Против пролизгување Заштита? : За полнење на телефонот, едноставно поставете го вашиот уред во центарот на безжични полнење подлога (на силиконски прстен) за да ги добиете најдобрите полнење резултати.На силиконски прстен и четири силиконски влошки на под на чи полначот се дизајнирани за да се спречи вашиот телефон и полнење подлога од лизгање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76