• Новак
Aexit 5 Компјутери Plug-in Прекинувачи 2 Позицијата Десен Агол 6P DPDT Микро Излизгајте го Прекинувачот Latching Штекер Прекинувачи за да се Префрлате Префрлате

Aexit 5 Компјутери Plug-in Прекинувачи 2 Позицијата Десен Агол 6P DPDT Микро Излизгајте го Прекинувачот Latching

DEN 1560.00

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Метал; Нето Тежина : 4g.Пакет Содржина : 5 Компјутери x Микро Излизгајте го Прекинувачот; Главна Боја : Црна, Сребрена на Ѕвонење, Кафеава; Акција Тип : Latching.Контакт Тип : DPDT; Терминал Количина : 6. Име На Производ : Микро Излизгајте Го Прекинувачот; Switch Тип : За Да Се Префрлате Switch.Телото Големина : 8.5 x 6.5 х 4.5 mm(L*W*H); Вкупната Големина : 8.5 x 7.5 x 11mm(L*W*H).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76