• Новак
PARBEE 9 Поставите Woodland Сликарство Stencils за бебе соба Оркестарот - Планински Шумски Животни Небото Облак Птици Образец DIY Ѕид Уметност Сликарство

PARBEE 9 Поставите Woodland Сликарство Stencils за бебе соба Оркестарот - Планински Шумски Животни Небото Облак

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран во избрани големини и овие stencils може да се комбинираат за да се насликани на ѕид за да се создаде огромна природата сцена.Ги нашите шуми woodland stencils и ќе се добие оваа прекрасна природа сцена.Пакет : 9 x Пластични Дефиниција.Forst планина woodland животинско stencils е одлична за сликарство на дрво, ѕид, farbic да се направи голема ликовна уметност, особено за DIY дете спална соба или playroom да се направи ѕид уметност оркестарот.Премиум Квалитет Stencils - Woodland шума природата stencils се направени од издржлив и обновливи МИЛЕНИЧЕ материјал се со добра флексибилност, лесно се применува на дрво, платно, ѕид, плочка, мебел, платно, хартија, итн.Шума тема расадник stencils може да биде лесно да сликам со airbrush, четка, сунѓерот, спреј, мастило подлога, итн.Забавувајте се и нека вашата имагинација се кандидира дивите за создавање на разни уметнички занаети.Да речеме Дека - се Протега бескрајни планини, огромно пространство на шумата, диви и слободни woodland животни, огромните орел и птиците летаат во небото со неколку облаци лебдат околу тоа како убава природна сцена е само на вашиот дом ѕид!Што е пријатна и пријатен простор тоа ќе биде.DIY бебе соба Оркестарот - Декоративен занает stencils слика на дрво и ѕидот да DIY уникатен и симпатична бебе соба и деца' спалната соба и playroom ѕид декорација, или да додадете украсување, да училница, се создаде симпатична стил соба декорација.Планините Шумски Животни - Избрани пластични stencils вклучуваат планини, шуми, woodland животни, дожд и птиците на небото, да се создаде убава глетка на ѕидот и додадете природен допир да се соба. 3 форми на планини woodland животни вклучува фокс, елен, мечка, волк, еж, верверица; дрвја во различни големини и форми, летање птици и орел, лебдејќи облаците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76