• Новак
Acouto 16 Pin OBD2 Машки Приклучок USB Напојување со Полнење Кабел OBD Адаптер Кабел 18.9 во Универзален Приклучок за Полнач

Acouto 16 Pin OBD2 Машки Приклучок USB Напојување со Полнење Кабел OBD Адаптер Кабел 18.9 во Универзален Приклучок

DEN 2097.60

Достапност
Достапно за нарачка

Функција - Ова USB напојување со полнење кабел директно приклучоци во вашиот автомобил акции OBD2 порта, полнење на уреди со usb приклучок.Повеќе за Заштита-16 Pin OBD2 Машки Plug усвојува прекуструјна заштита и shortcircuit заштита, водоотпорен дизајниран, стабилен и сигурен за користење.Оваа дијагностички кабел е изградена од високо квалитетна ABS+Метал материјал, се обезбеди максимална сигурност и издржливост за долготрајна употреба.Професионална изработка, супериорен флексибилност, стабилна карактеристичен и висока сигурност.Специјален Дизајн-16 Pin OBD2 Машки Приклучокот е дизајниран за да се ослободи вашиот запалка приклучок за штекер и снабдување 24 часа континуирана моќ да го вашиот цртичка камера преку OBD конекција.Апликација-16 Pin OBD2 Машки Приклучокот е погодна за refitting напојување за возила монтирани опрема, како што се возење рекордер и GPS навигатор.Совршен натпревар за вашиот автомобил, одлично решение за проблемот на поврзување на дијагностички алатка.Едноставна Инсталација - 16 Pin OBD2 Машки Приклучокот е инсталацијата е многу едноставна, само plug and play, нема потреба од комплицирани алатки, лесен за користење, ги зачувате вашите напори.Лесен за употреба, приклучок во директно, без модификација е потребно.Како да го Користите : Switch притиснете 0 : Копче АКК напојување/flameout flameout 5 минути или па автоматско исклучување, различни модели ќе има некоја грешка, најмногу во 5 минути или така.Вклучете јас притиснете : 24 часа напојување/низок напон заштита.Спецификација : Предмет Тип : USB Напојување со Полнење Кабел Материјал : ABS+Метал Влезен Напон : DC8-40 V Излез : DC5 V/2.1 Должина : Околу. 48cmm/18.9 инчен Fitment : Универзална одговара за автомобил со OBD Пакет Листа : 1 x USB Напојување со Полнење Кабел.

Спецификацијата

Item Type:
USB Power Charging Cable
Material:
ABS+Metal
Input Voltage:
DC8-40V
Output:
DC5V/2.1A
Length:
Approx. 48cmm/18.9inch
Fitment:
Universal fit for car with OBD
Package List:
1 x USB Power Charging Cable :

Со стоката дадена додека купуваат

Силен Шепа Утлегар Куче Јака 2.0 | Тренер Одобрени за Ограничено Пролизгување Јака со Нерѓосувачки Челик Синџир

Ајде се приклучат на семејството!.Се одобрени од страна на Обучувачи : Одобрена од страна на илјадници т�

DEN 359.76

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48