• Новак
Напојување на Модулот, со Висока Моќ Во Согласност Индустриска Моќ Модул, Тивка Работа DC-ATX ПОС Машина за МИНИ Компјутер

Напојување на Модулот, со Висока Моќ Во Согласност Индустриска Моќ Модул, Тивка Работа DC-ATX ПОС Машина за

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се применува за МИНИ компјутер, компјутер, ПОС машина, digital set top box, ITX шасија, итн., веб сервер, рекламирање машина, банката терминал.Компактен дизајн, особено погоден за мини-itx и 1 U живеалишта.Модулот може да се постигне 160 W и мора да бидат опремени со адаптер до 12 V-12.5 A. Користат индустриски цврст кондензатори за груби средини.Високи перформанси, висока топлина заградата на функцијата, повеќе сигурен.Функција : 1. Користете индустриски цврст кондензатори за груби средини.2. Високи перформанси, висока топлина заградата на функцијата, повеќе сигурен.3. Компактен дизајн, особено погоден за мини-itx и 1 U живеалишта.4. Модулот може да се постигне 160 W и мора да бидат опремени со адаптер до 12 V-12.5 A. 5. Се применува за МИНИ компјутер, компјутер, ПОС машина, digital set top box, ITX шасија, итн., веб сервер, рекламирање машина, банката terminal6. Без вентилатор, тивка работа.Спецификации : Предмет Тип : Напојување на Модулот Димензии (CM) : Прибл. 5.5 x 1.3 x 3.5 cm / 2.2 x 0.5 x 1.4 во Текст V oltage : +12 V/DC (11.4 V-12.6 V) Излез Стр ower : 160 W Машина E fficiency : >=92% Оперативни Т emperature : 0 ° C ~ 40 ° C Складирање Т emperature : -20 ° C ~ 80 ° C Пакет Листа : 1 x Напојување Module1 x Мулти-Раководител Кабелот за Напојување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат