• Новак
25x Пескарење Хартија+Прст Пескарење Подлога за Моќ Алатка Осцилирачки 60-240 Жито Комплет Трајни и Привлечни

25x Пескарење Хартија+Прст Пескарење Подлога за Моќ Алатка Осцилирачки 60-240 Жито Комплет Трајни и Привлечни

DEN 426.96

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : Абразивни Подлога.Пакет Содржина : Пескарење подлога.is_customized : Нема.DIY Материјали : Металугрија. 25x Пескарење Хартија+Прст Пескарење Подлога За Моќ Алатка Осцилирачки 60-240 Жито Комплет Трајни и Привлечни.Детали : *100% Сосема нов и *Направен од материјал, повеќе издржливи.*Уникатен дизајн на оваа триаголен подлога ви овозможува да направите muti-алатка за пескарење со овој stndard големина на прилогот подлога.*Пескарење листови се специјално дизајнирани за мулти-функција алат со пескарење подлога прилог.*Жито : 60/80/120/180/240(по 5pcs)*Боја : Кафена/Црна (Како што Сликите Покажуваат)*Виде ножот должина : 81mm(Прибл.)Пакет Содржина : 1*Пескарење pad25*Пескарење sheets Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Пакет Including1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат