• Новак
Madahu, Абразивни Tools - 1 парчиња 150/200/250/300 25мм Дебелина Најлон Влакна Полирање Воланот Не-плетени Unitized Тркала 7P 180# - (Ронки:8 инчен 200mm)

Madahu, Абразивни Tools - 1 парчиња 150/200/250/300 25мм Дебелина Најлон Влакна Полирање Воланот Не-плетени

DEN 475.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ронки : 8 инчен 200mm.DIY Материјали : Металугрија.Тип : Не-плетени unitized тркала.Опис : Микс Производ : Силициум карбид абразивен материјал, Не-плетени, Смола над resin Size : 6"*1", 8"*1", 10"*1", 12"*1" ( Опционално )Внатрешна Дупка : Item Спецификација : DIY Материјали : Metalworking Type : Не-плетени unitized тркала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48