• Новак
Патникот Десната Страна на Вратата на ретровизорот Стаклена Леќа Замена Компатибилен со 85-94 S10 Палто/GMC Sonoma/S15 Џими

Патникот Десната Страна на Вратата на ретровизорот Стаклена Леќа Замена Компатибилен со 85-94 S10 Палто/GMC

DEN 1972.80

Достапност
Достапно за нарачка

▶️ Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота. ▶️ Зададените Димензии како ОЕМ. ▶️ Affixes преку Вклучени Двојно Двострано Лента. ▶️ Завршна Површина : Рефлексивни. ▶️ Стил : OE Замена.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите се држи во текот на оригиналниот стакло или поддршка плоча на вашиот mirror Package се Вклучени : 1 X Страна Стакло Mirror This производ е компатибилен со : 85-94 Chevy S10 Blazer85-93 Chevy S10 Pickup85-91 GMC S15 Jimmy85-90 S15 Pickup91-93 GMC Sonoma91-94 Oldsmobile Bravada Only Одговара на Модели со Стандардни Пластични Домување Странични Ретровизори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48