• Новак
DDTX Лизга Масло Отпорни се Лизга-на Mens Работа Чевли Црна/Бела

DDTX Лизга Масло Отпорни се Лизга-на Mens Работа Чевли Црна/Бела

DEN 704.16

Достапност
Достапно за нарачка

ЕВА+Гумен ѓон.Функција : дише, лесен, удобен.Горниот : нано материјали+еластична ткаенина.Outsole : SRC против пролизгување, ЕВА+гума.Insole : шок апсорпција, дише и мека.Тежина : еден чевли со големина US8, за 272g.Оваа слика е нашата големина на табелата.Ние ви препорачуваме да се избере правилната големина според нашите големина на табелата.На пример, ако вашиот нога должина е 24.6~25.0 cm, ве молиме изберете US7. Ако ви носи дебели чорапи, ве молиме цел поголема големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80