• Новак
Премиум Стакло Нокти Датотека Со Случај – G. Liane Професионални Кристал Нокти Датотеки Совршен Маникир Во Собата За Жени, Мажи, Деца Помине Грижа Подарок Сет(Rose Red).

Премиум Стакло Нокти Датотека Со Случај – G. Liane Професионални Кристал Нокти Датотеки Совршен Маникир Во

DEN 201.12

Достапност
Достапно за нарачка

????СОВРШЕН НОКТИ НЕГА : ????Совршено решение за обликување на природни нокти и вештачки нокти со полесни допир во која било насока.Тоа може да им помогне на вашите нокти повеќе поздрава и да се избегне грапав работ на ноктите. ????СУПЕР ИЗДРЖЛИВ &ЕФИКАСЕН : ????Абразивни поднесување површината е нежна и ефективна и никогаш не носи надвор или станува тапи.Тој им дава на ноктите непречено без парталав завршува.Искуство разлика на квалитетот на овој вистински стакло нокти датотека. ????ПРЕМИЈА И БЕЗБЕДНОСТА НА : ????Направени со висок квалитет калено стакло со двојно-еднострани гравирани технологија, не песок-детонација.Тоа нема да биде кршење лесно. ????ХИГИЕНСКИ & ПЕРАТ & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : ????На nonporous стаклена површина го спречува растот на нездрави работи.Квалитетот на стакло нокти датотека е иста како и нови една за секој пат кога е во употреба после миење со топла вода. ????ДОБРА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : ????Тоа доаѓа со премиум подарок кутија држи тенок тежок случај и мека ткаенина за чистење.Многу совршена убавина подарок за пријателите и семејството на луѓето со стакло нокти датотека.Враќање во полна загарантирана ако тоа не ги исполни вашите очекувања.Г.Liane е стакло нокти датотека е направен од страна на премиум калено стакло.Тоа нема да биде кршење лесно.Но, тоа е стакло, треба да се внимава да не капка врз тврда површина.Тоа може да го спречи растот на нездрави работи.Абразивни поднесување на површината нема да биде оштетен, ако сакате да се исчисти ова стакло нокти датотека.Можете да измијте ја во топла вода, бидејќи често колку што сакате.Тоа може да се исуши целосно и брзо.Убавината на Г. Liane стакло нокти датотека е многу нежна и ефективна при поднесувањето на вашите нокти во која било насока.Тоа може да им помогне на вашите нокти повеќе поздрава и да се избегне грапав работ на ноктите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат