• Новак
Европски и Американски Едноставна Десктоп Чување на датотеки Управување со Коверти Mail Податоци

Европски и Американски Едноставна Десктоп Чување на датотеки Управување со Коверти Mail Податоци

DEN 90.96

Достапност
Достапно за нарачка

Мазни рабови, убави и стилски да се избегне scching, биро организатор се наоѓа во стабилна состојба и е идеален за на маса рамки.Мулти-функција писмо sorter е поделена на 3 складирање простори, каде што коверти, документи, списанија, тетратки, книги, брошури и весници можат да бидат зачувани во различни големини.Висок квалитет на метал да се создаде здрав структура што ја прави документ носителот помалку подложни на корозија и свиткување и обезбедува долгорочна употреба.Изглед дизајн на овој производ е многу модерен и убави, која се совпаѓа внатрешни работи decoion стил многу добро.Овој производ е мал во големина и лесен во тежина, многу погодно да ги носите. 1.Мазни рабови, убави и стилски да се избегне scching, биро организатор се наоѓа во стабилна состојба и е идеален за на маса рамки.2.Мулти-функција писмо sorter е поделена на 3 складирање простори, каде што коверти, документи, списанија, тетратки, книги, брошури и весници можат да бидат зачувани во различни големини.3.Висок квалитет на метал да се создаде здрав структура што ја прави документ носителот помалку подложни на корозија и свиткување и обезбедува долгорочна употреба.4.Изглед дизајн на овој производ е многу модерен и убави, која се совпаѓа внатрешни работи decoion стил многу добро.5.Овој производ е мал во големина и лесен во тежина, многу погодно да ги носите.Опис : Во позлатени површина-сјајни, долготрајни, боја на кожа, нежна и мазна на допир, кој исто така е совршена презентација на квалитет.Спецификации : Боја : шампањ злато, злато се зголеми (изборен)Големина : 22.5x13x14 cm Material : metal Number на нивоа : 3 levels Package се Вклучени : 1 pcx Складирање Rack Notes : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се calibed истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48