• Новак
Кол-Parmer АО-18525-43 Digi-Чувство Тип J Econ Шупливи T/C Сонда 6 L, 36Ext 30 AWG .062 Кол, Grn Jct

Кол-Parmer АО-18525-43 Digi-Чувство Тип J Econ Шупливи T/C Сонда 6 L, 36Ext 30 AWG .062 Кол, Grn Jct

DEN 152.88

Достапност
Достапно за нарачка

Направен во сад.Пакет Димензии : 27.9 H x 0.5 L x 10.2 W (сантиметри).Лабораториска опрема & инструменти.Единица грофот : 1.0. Лабораториска Опрема & Инструменти.Digi-Чувство Тип J Econ Шупливи T/C Сонда 6" L, 36"Ext 30 AWG .062 Кол, GRN JCT.Произведени од страна на КОЛ-PARMER.Кол-Parmer бренд производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80