• Новак
4 X 1-1/2 ПОНЕСЕ 45 СТЕПЕН SCMT INDEXABLE ЛИЦЕ МЕЛНИЦА (2062-4000)

4 X 1-1/2 ПОНЕСЕ 45 СТЕПЕН SCMT INDEXABLE ЛИЦЕ МЕЛНИЦА (2062-4000)

DEN 10208.40

Достапност
Достапно за нарачка

4 X 1-1/2" се Роди од 45 степени. SCMT Indexable Лице Мелница 6 заби.Вкупната должина е 1.97".Користење со SCMT-432 влошки.Замена на завртката е М5 X 10 #2100-0075.Овој позитивен машина со 45° големи сечење на работ агол се опремени со силна 7 степен позитивни плоштадот влошки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

Материјал : 600 DОксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, Lсива,Дсива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден �

DEN 1994.40