• Новак
Шведската Dala Dalecarlian Коњ Ѕид Cookie DIY Занает Обновливи Матрицата - 3.5 Инчен

Шведската Dala Dalecarlian Коњ Ѕид Cookie DIY Занает Обновливи Матрицата - 3.5 Инчен

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТ, ОБНОВЛИВИ МАТРИЦАТА – Нашите stencils се прецизност ласерски сече надвор од здрав, еднократно, 10 мили mylar.DIY ЗАБАВА – Работи одлично со повеќето бои, пенкала, моливи, шлаг и повеќе за шарени изгледа.Одлично за искусни crafter, или како забава проектот за нови crafters.ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ – да се Создаде возбудлив проекти за користење на овие stencils.Sniggle Мрзливост stencils се одлични за употреба на дрво, хартија, колачиња и други печива, ткаенина, ѕидови, мебел и повеќе.Користи сам или да се комбинираат со други Sniggle Мрзливост stencils за нешто навистина уникатно.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.ВРВЕН КВАЛИТЕТ – stencils прикажани се достапни во различни големини.Големини наведени се однесуваат на надворешниот димензиите на матрицата.НАПРАВЕНИ ВО САД - материјал за овие stencils е извори од врвот НАС компании и создава во нашата Sniggle Мрзливост Калифорнија објект да се формира високо квалитетен производ што ќе ги негува со години.Се создаде возбудлив проекти за користење на овие stencils.Sniggle Мрзливост stencils се одлични за употреба на дрво, хартија, колачиња и други печива, ткаенина, ѕидови, мебел и повеќе.Користи сам или да се комбинираат со други Sniggle Мрзливост stencils за нешто навистина уникатно.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Работи одлично со повеќето бои, пенкала, моливи, шлаг и повеќе за шарени изгледа.Одлично за искусни crafter, или како забава проектот за нови crafters.Нашите stencils се прецизност ласерски сече надвор од здрав, еднократно, 10 мили mylar.На stencils прикажани се достапни во различни големини.Големини наведени се однесуваат на надворешниот димензиите на матрицата.Материјалот за овие stencils е извори од врвот НАС компании и создава во нашата Sniggle Мрзливост Калифорнија објект да се формира високо квалитетен производ што ќе ги негува со години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80

Креативни Мултифункционален Геометриски Владетел шаблони Дизајн на Собата,Цртање Владетел Геометриски Цртеж

Користете го овој мултифункционален владетел да ги привлече сите графика!Брзо, прецизно, и да се создад�

DEN 246.48