• Новак
ПРВ 55 Класа 55S403 (54.6 Diag.) 4K Ултра HD Roku LED LCD TV

ПРВ 55 Класа 55S403 (54.6 Diag.) 4K Ултра HD Roku LED LCD TV

DEN 14112.00

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 4 K Ултра HD Резолуција.Висок Динамички Опсег (HDR) Технологија 4 K Креативни Про upscaling моторот. 120 Hz CMI ефективни освежете го оценувате Dual-band Wi-Fi & Ethernet порта.Stream 450,000 филмови & ТВ епизоди низ 4,000 стриминг канали.AV Влез Композитен Видео + L&R Audio Аудио Излез (РКА) Не VGA Не RF Влез (NTSC, ATSC) 1 Ethernet (10/100/1000 Mbps) 1 USB 1 USB2.0 HDMI 3 HDMI 2,0 w/HDCP 2.2 (1 ARC) SPDIF Дигитален Аудио Оптички 1 Аудио Излезниот приклучок за Слушалки 1 YPb Pr (Компонента Видео) Текст Бр.На ПРВ 55" Класа 4 K (2160 P) Roku Smart LED TV (55 S403) обезбедува одлична Ултра HD квалитет на слика со четири пати поголема резолуција од Целосна HD за зголемена јасност и деталност, како и повеќето стриминг канали на било 4 K ТЕЛЕВИЗОР.Да се направи најмногу од сите овие содржини, висок динамички опсег (HDR) технологија обезбедува светла и точни бои за lifelike гледање искуство.Покрај тоа, вашите омилени HD емисии, филмови, и спортските настани се upscaled да близина на Ultra HD резолуција со 4 K Upscaling.Едноставен, интуитивен интерфејс овозможува непречен пристап до над 500.000 стримување на филмови и ТВ епизоди, вашиот кабловска сандаче, Blu-ray плеер, игри конзола и други уреди без нервира преку влезови или комплицирано менија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат