• Новак
Kimble 45150-5 Стакло Конусна Дното 5mL Обичен Микро Центрифуга Цевка, Јасно (Случајот со 12)

Kimble 45150-5 Стакло Конусна Дното 5mL Обичен Микро Центрифуга Цевка, Јасно (Случајот со 12)

DEN 1323.36

Достапност
Достапно за нарачка

На центрифуга цевка е честа парче на лабораториско стакло кој се состои од еден прст-како должина на стакло отвори на врвот и со конусна, конусни дното.Мерките 101 х 13mm.Заврши со редовна beaded врвот.Издржливи бела керамички глеѓ означување на место на секоја цевка.Дизајниран од ASTM Спецификација E237 барања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80