• Новак
Тапанар, обичај кригла дизајн, тапани, тапан додаток - Тапан rudiments, со еден удар, се тркалаат, двоен удар се тркалаат, paradiddle, 4 мозочен удар се тркалаат

Тапанар, обичај кригла дизајн, тапани, тапан додаток - Тапан rudiments, со еден удар, се тркалаат, двоен удар

DEN 1536.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет кригла го прави совршен подарок за секого.Печатени на само со највисок квалитет чаши.Печати никогаш нема да исчезнат без разлика колку многу пати тоа е испран.Пакуваат и испраќаат од САД.Машина за миење на садови и Микробранова безбедно.Предаден во сопствени направени styrofoam пакет за да се обезбеди тоа ќе пристигне совршен.ЗАГАРАНТИРАНА.Апсолутно љубов на својата цел или контактирајте не и ние ќе го направи тоа право.Вашето задоволство е 100% гарантира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80