• Новак
Заварување Жица, Бакар Алуминиум Cored Ниска Температура Бакар Прачка за Заварување(1M)

Заварување Жица, Бакар Алуминиум Cored Ниска Температура Бакар Прачка за Заварување(1M)

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Карактеристики] : Заварување Остатоци Е Non Corrosive, Non Hygroscopic И Цврсто Прикачен. [Функција] : Со Ниска Точка На Топење, Добра Флуидност, Цврстина И Цврстина, Добри Запечатување. [Ефект] : Заварување Ефект Е Добро, Неговата Заварување Ефект Е Полна И Мазна. [Употреба] : Директно Користење, Нема Потреба Да Се Други Флукс Во Прав. [Применливо] : Погоден За Бакар И Алуминиум Жица За Заварување На Радијатори, Мотори, Батерии, Апарати За Домаќинство И Други Производи.Спецификација : Состојба : Brand New Должина : 1/2/4/10 M (Изборен) Пакет Тежина : 28~277 G (Прибл.) Пакет Листа : 1 X Бакар Алуминиум Cored Жица.

Спецификацијата

Condition:
Brand New
Length:
1/2/4/10M (Optional)
Package Weight:
28~277G (Approx.)
Package List:
1 X Copper Aluminum Cored Wire :

Со стоката дадена додека купуваат

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80