• Новак
CYHO Дијагонала Сечење Nippers Носат-Отпорни, Додаток за Полнење Во Фабриката;градилиштето;Индустрија, 130x60x6(MM), Сина, 3 Парчиња Рачни Алатки Страна-Сечење Клешти / Дијагон

CYHO Дијагонала Сечење Nippers Носат-Отпорни, Додаток за Полнење Во Фабриката;градилиштето;Индустрија, 130x60x6(MM),

DEN 585.60

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е индустриски ниво млазницата клешти.Дијагонала клешти се широко се користи.Тоа е подложен на висока фреквенција борбата против процес да стане силен, издржлив и остри.Тоа е темно и има анти- ' рѓа и носат-отпорни, својства.Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Применливи Прилики : Фабрика;градилиштето;Индустрија;Декорација;Хардвер Продавница;Дневни Домаќинство;Отворено Патување;Училиштето;Хотел;Ресторан Боја : Сина Материјали : Челик Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 90(G) Должина на : 130(MM) Ширина : 60(MM) Висина/Дебелина : 6(MM) Сечење на Работ Должина : 11(MM) Максимална Отворање Ширина : 6(MM) Пакет се Вклучени : 3 парчиња Рачни Алатки Страна-Сечење Клешти / Дијагонала Клешти Карактеристики : Тоа е индустриски ниво млазницата клешти дијагонала клешти се користат Таа претрпе висока фреквенција борбата против процес да стане силен, издржлив и остри Тоа е темно и има анти- ' рѓа и носат-отпорни, својства На вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар Тоа е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за работа, труд-за заштеда на енергија и високо-ефикасност На производот се справи со е направен од матирано ПВЦ материјал со анти-лизга својства, која е трудо-за заштеда на енергија и се погодни за долготрајна употреба На површина е обложена со анти- ' рѓа, масло, кој е издржлив и има подолг живот се Погодни за сечење на каблите, електронски белешки, средување на пластични производи, сечење мали метални жици, итн.Линија дизајн во согласност со ергономија Применливи прилики : дома, на отворено, кампување, индустриска област, авто поправка продавница, ресторан, кино, итн.Применливи луѓето : се погодни само за возрасни Напомени : 1. Чувајте се далеку од децата 2. Стави тоа во ниски место за да се избегнат повреди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат