• Новак
Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски Материјали

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

DEN 1704.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна операција.Прецизно Сечење : Со јасна и прецизна скала бразди во двете хоризонтални и вертикални насоки, што може да помогне да се постигне точно сечење.Преносни : Овој труд машина е мал во големина, witn исклучителна ножот, не е лесно да ' рѓа и лесно да се носат.Материјал : Направен од инженеринг ABS пластика, која не е лесно да ' рѓа, невкусна и издржливи.Се применуваат за : Тоа е одлична алатка за сечење за правење ракотворби проекти, свадба покани и честитки, погоден за дома, канцеларија и училиште.Alvinlite е меѓународно бренд онлајн, ние се фокусираме на донесат погодност на нашите клиенти, satidfied луѓе треба на нивниот живот од страна на докажување на сите видови на висок квалитет на едноставен, но корисни додатоци домаќинство.Нашата цел е да се создаде инспиративни шопинг искуство за нашите клиенти, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Хартија, Машина Материјал : АБС Боја : Црна Количина : 1 Pcs Материјал : ABS Сечење Големина : Прибл. 310mm / 12.2 во Бројот на Сечење Хартија : 5-6 Листови (Стандард 70g А4) Тежина : Околу. 350g / 12.3 мл Производ Големина : Прибл. 380x150x5mm / 14.93x5.9x1.97in Пакет Листа : 1 x Хартија Машина Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Paper Cutter
Material:
ABS
Colour:
Black
Quantity:
1Pcs
Material:
ABS
Cutting Size:
Approx. 310mm / 12.2in
Number of Cutting Paper:
5-6 Sheets (Standard 70g A4 Paper)
Weight:
Approx. 350g / 12.3oz
Product Size:
Approx. 380x150x5mm / 14.93x5.9x1.97in
Package List:
1 x Paper Cutter :
Note:
1.Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80