• Новак
3dRose Стилизирана се Вртат Дрво Mouse Pad, 8 x 8 (mp_183006_1)

3dRose Стилизирана се Вртат Дрво Mouse Pad, 8 x 8 (mp_183006_1)

DEN 189.36

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 H x 0.25 D. Мат финиш.Мека на допир, нема да попуштат или кора.Се чисти со благ детергент.Направен од тешки-должност рециклирани гума.Стилизирана се Вртат дрво mouse pad е 8" x 8" x 25" и е направен од тешки-должност рециклирани гума.Мат финиш слика ќе не исчезнат или кора.Машина перат користејќи благ детергент и се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна о

DEN 1704.00