• Новак
SuperNail Професионални Помине Течни 4oz & Јасно Прав 2oz Пакет

SuperNail Професионални Помине Течни 4oz & Јасно Прав 2oz Пакет

DEN 137.28

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет Вклучува : . (1) Super Nail Професионални Помине Течни 4oz. (1) Super Nail Јасно Прав 2oz.Super Nail Професионални Течност е дизајниран да се комбинираат лесна апликација со супериорен лепливоста кога се користи со Super Nail Акрилик во Прав.Направени од Етил Methacrylate, ова мономер е исполнет со УВ-инхибитори кои се спречи ноктите од yellowing.Традиционалните местење на време овозможува продолжен обработливост и максимална контрола на производот.Нуди мазна апликација додека престојуваат килограми за да се овозможи техничар работното време потребно да се усоврши своите нокти пред поднесување.Super Nail Професионални Течности се помалку силни во мирис од повеќето традиционални акрилик течности.Напредна формула користи пигменти, пероксиди и високо-технолошки полимери со контролирана честички големини да се создаде нашите најдобри-вршење на прав уште.Напредни лепило својства и исклучителна цврстина и сила без crystallization.Super Nail дополнителна парична казна честички се создаде убава, брилијантен нокти во секое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат