• Новак
Заварување Род Жица со Бакар Алуминиум Флукс Cored Ниска Температура за Радијатори Мотори Батерии(1m)

Заварување Род Жица со Бакар Алуминиум Флукс Cored Ниска Температура за Радијатори Мотори Батерии(1m)

DEN 933.60

Достапност
Достапно за нарачка

Заварување ефект е добро, неговата заварување ефект е полна и мазна.Директно користење, нема потреба да се други флукс во прав.Заварување остатоци е не-корозивен, не-хигроскопна и цврсто прикачен.Со ниска точка на топење, добра флуидност, цврстина и цврстина, добри запечатување.Погоден за бакар и алуминиум жица за заварување на радијатори, мотори, батерии, апарати за домаќинство и други производи.Спецификација : Состојба : Brand New Должина : 1/2/4/10m (Изборен) Пакет Тежина : 28~277g (прибл.) Пакет Листа : 1 x Бакар Алуминиум Cored Жица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна о

DEN 1704.00