• Новак
Ergodyne - 29011 GloWear 8001 Висока Видливост Рефлексивни Рака/Нога Бенд - Брзо Затворање, Портокал, Мали/Средни

Ergodyne - 29011 GloWear 8001 Висока Видливост Рефлексивни Рака/Нога Бенд - Брзо Затворање, Портокал, Мали/Средни

DEN 118.08

Достапност
Достапно за нарачка

Рака/Нога Бенд : Копче за брзо затворање.Сплетам еластична бенд. 3 M Scotchlite Рефлексивни Материјал, Ниво 2 ANSI-компатибилен.Вар, Портокал.Опис на производот Рака/Нога Бенд : Копче за брзо затворање.Од Производителот Кога станува збор за висока видливост couture, земете една страна од светот на модата : Accessorize, Accessorize, Accessorize!Ако вашата работа е да се заштити и да им служи на момци и gals на работа сајт пред линии, додадете hi-vis sashes, нога бендови и арм бендови да се повлече сето тоа заедно.Овие Glo Wear бенефиции обезбеди дека турбо поттик да работник conspicuity која го обезбедува вашиот банда е безбедно.Од работниот ден за викенд и повторно ќе се врати.Нашите експанзивна линија на Здрав Работа Менувачот е прецизен направена поле и тестирани за да се обезбеди заштита, промовирање на превенција и управување со елементи—имајќи безбедна секаде каде што може да се шета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1pc 12mm Метал Притисни Копче за Префрлање Рамна Глава Прстен/Моќта на Логото 3-220V Авто-Ресетирајте Еден/Заклучување

АвтоОбнова на копчето : Притиснете на ова копче за да го вклучите моќ (светла во);.Ослободување на страна,

DEN 1756.80

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна о

DEN 1704.00

Дома Dustproof Складирање Торба, Складирање Торби за Облека Под Кревет, Плакар Облека Организатор, Голем Капацитет

♛【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Користиме високо квалитетни PEVA материјал, водоотпорен, прашинадока�

DEN 215.76