• Новак
Вози Емулатор, Флопи Диск Висока Интеграција Пластични Материјали за Индустриска Контрола Уред

Вози Емулатор, Флопи Диск Висока Интеграција Пластични Материјали за Индустриска Контрола Уред

DEN 2253.60

Достапност
Достапно за нарачка

Со високо ниво на безбедност за заштита на податоците, леснотијата на инсталација и лесен стил.На флопи диск со користење на 32‑битен ПРОЦЕСОР дизајн, со високо интеграција, сигурен перформанси.Поврзување на уредот преку флопи диск интерфејс, лесно да го инсталирате и користите.Оваа флопи диск емулатор е голема индустриска контрола уред, многу погодно за вас.Високо квалитетни пластични материјали производство обезбеди максимална трајност и сигурност.Функција : 1. На флопи диск со користење на 32‑битен ПРОЦЕСОР дизајн, со високо интеграција, сигурен перформанси.2. Поврзување на уредот преку флопи диск интерфејс, лесно да го инсталирате и користите.3. Со високо ниво на безбедност за заштита на податоците, леснотијата на инсталација и лесен стил.4. Оваа флопи диск емулатор е голема индустриска контрола уред, многу погодно за вас.5. Високо квалитетни пластични материјали производство обезбеди максимална трајност и сигурност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Флопи Диск Emulator Material : Plastic Color : Како Слики Shown Model : SFR1 M-U100 KApplication : За KORG и други електронски тастатури со обичните 1.44 MB флопи диск и диск Пакет Листа : 1 x Флопи Диск Емулатор.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Floppy Drive Emulator
Material:
Plastic
Color:
As Pictures Shown
Model:
SFR1M-U100K
Application:
For KORG and other electronic keyboards with ordinary 1.44MB floppy drive and disk
Package List:
1 x Floppy Drive Emulator :

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56