• Новак
GaoFan Инконтиненција Грижа Панталони со Двојно Џебови,инфекции на Уринарниот Катетер Старечки Излет Панталони за врзани за кревет Пациентот Стари лица,Darkblue,L

GaoFan Инконтиненција Грижа Панталони со Двојно Џебови,инфекции на Уринарниот Катетер Старечки Излет Панталони

DEN 900.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лабава појас + рака за рака : пријатно и непријатно, подобро рака на рака, контрола tightness Comfortable пациентот облека;Добра еластичност,дише и свежа, лесна ткаенина, мека на кожата.Практична џеб дизајн, лесно да го инсталирате урина торба и , убава и великодушни. (Забелешка : не се вклучени урина торба)Хуманизирано Дизајн,Олеснување на секојдневниот живот на пациентите и да одат надвор.Погоден За Публиката : Пациенти со уринарна fistula, билијарна дренажа на пациентите, билијарна дренажа на пациентите, итн., кои треба да ги користите дренажа торба да одат надвор за употреба.Спецификации : име на Производ : грижата за Пациентот pants Material : Cotton Size : M, L, XL, XXLApplicable луѓе : мажите и women Applicable сцена : количка, клеча, hemiplegia, инфекции на уринарниот incontinence Package вклучува : 1 * Инконтиненција Pants Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дома Dustproof Складирање Торба, Складирање Торби за Облека Под Кревет, Плакар Облека Организатор, Голем Капацитет

♛【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Користиме високо квалитетни PEVA материјал, водоотпорен, прашинадока�

DEN 215.76

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна о

DEN 1704.00