• Новак
Prepac Виси Entryway Полица со Чевли Cubby Клупа - Бела

Prepac Виси Entryway Полица со Чевли Cubby Клупа - Бела

DEN 1406.40

Достапност
Достапно за нарачка

Овој 18-Cubby Клупата и Ѕидот Монтирани Грб Управување со Полици е совршен спарување за било entryway.Секоја од 18 индивидуални cubbies е доволно пространа да се одржи еден пар на големината 13 машки чевли.Виси Полица има 3 прегради и 3 куки за outerwear, марами и tote кеси.Лесно да инсталирате два-парче виси железнички систем вклучени.Секој Чевли Cubby Димензија : 6.75"W x 5.5"H 13.75 x"D ; Внатре Полица Димензии : 14.25"W x 8.75"H x 10"Г Изградена од ХИДРАТИ-во согласност, laminated composite шумата; бродови Подготвени да се Соберат, вклучува настава книшка за лесно собрание и има 5-годишна производителот е ограничена гаранција на делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат