• Новак
jinhaoliang Мажите Тесни Панталони Потење Супер Водат Sweatpants Кошарка Маскирни Панталони

jinhaoliang Мажите Тесни Панталони Потење Супер Водат Sweatpants Кошарка Маскирни Панталони

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

ОДЛИЧНИ МАТЕРИЈАЛИ СПОСОБНОСТИ : мешавина од 87% полиестер и 13% spandex - Мазна и Ултра-Меки Ткаенини кој овозможува екстремни удобност со многу мала тежина без ограничување;Висока еластичност го задржува форма дури и по повеќе мие;Breathability-Ултра тенок ткаенини се одлични за спортови кои бараат брзина и агилност.ЗГОЛЕМИ АТЛЕТСКИ ПЕРФОРМАНСИ : 3 D draping за мазни линии и тесни-фитинг помага да се намали триењето, исто така, поефективно да се загрее како вашите мускули се загреани побрзо се должи на зголемување на протокот на крв, подобрување на своите перформанси со подобро мускулите поддршка и мускулите ефикасност.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : прави со 4-начин водат ткаенина.Во однос на 2-Начин се водат измислица, 4-Начин се водат измислица дека се зајакне панталони на фиксни, без разлика на тоа каков вид на интензитетот на движењето нема да попуштат или деформација, Со комбинација на различни боја ткаенина направи панталона изгледа повеќе модерни.БРЗ СУВА : Нашата хулахопки панталони сува брзо обезбедување ќе се произведуваат помалку пот и мирис, па може да остане уверен во и надвор од салата.НАМЕНЕТИ ЗА СИТЕ годишни времиња : Ова legging е погодна за кошарка, бејзбол, софтбол, крикет, патеки, joggers, тегови, спортисти, велосипедисти, салата вежбање, тенис, пешачење, одбојка, racquetball и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Туш Клупата Бебе Бања Седиштето Поддршка Мат Количка За Бебе Када Pad & Стол Када Перница Младата Против Пролизгување

Тоа е погоден за 0 6 месеци новороденче или помали бебе.Вработува бања кревет структура за ефикасно спре

DEN 863.76