• Новак
Biomicroscope Бинокуларна Микроскоп Истражување Одделение 10X за Затворен со Капак за Лабораторија и Hobbyist Апликации

Biomicroscope Бинокуларна Микроскоп Истражување Одделение 10X за Затворен со Капак за Лабораторија и Hobbyist

DEN 1802.16

Достапност
Достапно за нарачка

Тој е опремен со висок квалитет големи поле на гледање окуларот, гарантирање јасни слики.Широко се користи во лабораториите, клинички испитувања, училишта, истражувачки институции, итн.Висок квалитет и 100% сосема нов.Совршен подарок за вашите пријатели и за себе.Изграден за clinicians, висока школа и универзитетот наука ученици и ентузијастички хобисти слично.Направени од премиум материјали, цврсти и достапни за долг животен век.Широко се користи во лабораториите, клинички испитувања, училишта, истражувачки институции, итн.Висок квалитет и 100% сосема нов.Совршен подарок за вашите пријатели и за себе.Изграден за clinicians, висока школа и универзитетот наука ученици и ентузијастички хобисти слично опремен е со висок квалитет големи поле на гледање окуларот, гарантирање јасни слики.Направени од премиум материјали, цврсти и достапни за долг животен век.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New

Со стоката дадена додека купуваат

Дома Dustproof Складирање Торба, Складирање Торби за Облека Под Кревет, Плакар Облека Организатор, Голем Капацитет

♛【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Користиме високо квалитетни PEVA материјал, водоотпорен, прашинадока�

DEN 215.76

Туш Клупата Бебе Бања Седиштето Поддршка Мат Количка За Бебе Када Pad & Стол Када Перница Младата Против Пролизгување

Тоа е погоден за 0 6 месеци новороденче или помали бебе.Вработува бања кревет структура за ефикасно спре

DEN 863.76