• Новак
Baleaf Жените Тренингот Активни Плен Кратки Панталони Јога Пол Шорцеви

Baleaf Жените Тренингот Активни Плен Кратки Панталони Јога Пол Шорцеви

DEN 166.32

Достапност
Достапно за нарачка

75% Најлон, 25% Spandex; Мека,Еластичен и Не-види преку.Еластична затворање.Машина За Миење.Baleaf плен шорцеви со Лесни, Не се Види преку и 4-начин водат ткаенина е лесно да се повлече-и ќе ти ги удобно од утро до вечер.Низок пораст спортски шорцеви со секси плен дизајн нема да возење нагоре или се лизга надолу, направи овие тренингот салата шорцеви добар избор како вашиот activewear или dailywear.Еластична корселе нема да се фаќа за вашата кожа или да се копа во вашиот половината, за да се движат слободно.Пар овие кратки панталони со вашиот спортски градник, тренингот врвот или на вашата секојдневните кошули, од lounging околу куќата на тренингот.Baleaf мини должина панталони се двете достапни и издржливи, совршен за тренингот, теретана,фитнес, одбојка, трчање и слично.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат